PDF24 PDF Creator

PDF Dosya Oluşturucusu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 333 KB
  • Version 6.4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma geek Software GmbH
PDF24 PDF Creator; pdf oluşturma konusunda temel gereksinim olan tüm özelliklere kolayca ulaşabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır. 

PDF24 PDF Creator; pdf oluşturma konusunda temel gereksinim olan tüm özelliklere kolayca ulaşabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır. 

Yazdırma desteği bulunan PDF24 PDF Creator uygulaması PDf oluşturma konusunda farklı yöntem ve araçlar barındırmaktadır. Yazdırma özelliği bulunan tüm programlarda yazıcı olarak PDF24'ü seçtiğinizde pdf dosyanız oluşturulmak üzere çalışmalara başlanmaktadır. PDF24 PDF Creator uygulamasının diğer bir etkileneceğiniz özeliği ise ekran yakalama özelliğidir. Bu özelliği sayesinde uygulama ile tam ekran, çalışılan alan, seçilen bölgenin ekran görüntüsü alınarak kolayca pdf dosyası oluşturulmaktadır. Uygulama ile elinizde mevcut olan pdf dosyaları üzerinde düzenlemeler yapıp kaydedebilirsiniz. Uygulamanın tarama desteği mevcuttur bu sayede taranan dosyalarınızı pdf dosya olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda sorun oluşmadan kullanabileceğiniz bir uygulama tasarımı olan PDF24 PDF Creator kullanıcılarına Türkçe dil desteği sunmaktadır. Ayrıca uygulama ile pdf oluşturma kalitesini hem oluşturma penceresinden hemde ayarlarlar bölümünden kolayca seçebilmektesiniz. 

Daha Fazla Göster
PDF24 PDF Creator indir